ForCamping s.r.o.

Secțiunea utilizatorului

Autentificare

Coș

Coș

Coșul dumneavoastră este gol. Aveți nevoie de ajutor? Aruncați o privire la sfaturile noastre sau scrieți-ne.

Transport gratuit

299 Lei

Știați că oferim transport gratuit pentru comenzile de peste 299 Lei?

Regatta Fernanda

Tricou femei

Stoc epuizat

Ne pare rău, dar stocul pentru produsul Fernanda este momentan epuizat. Aruncați o privire mai jos la selecția de produse similare disponibile.

Fotografie

Tricou femei Regatta Fernanda albastru închis

Nu este în stoc

Produse alternative

Informații despre produs

Bumbac moale și vibrații de vară - tricoul pentru femei Fernanda de la Regatta este modul perfect de a stiliza lunile mai calde. Acest tricou pentru femei este fabricat din bumbac 100% organic Coolweave pentru o senzație proaspătă și moale. Este finisată cu un imprimeu elegant cu dungi peste tot. Se asortează cu pantaloni chinos sau blugi pentru un look relaxat.

Avantajele tricoului Regatta pentru femei:

  • mânecă lungă
  • imprimeu cu dungi peste tot
  • 100% bumbac organic

Tabel de mărimi Regatta

Parametri
Marcă
Regatta
  • Regatta Polska Sp
  • Częstochowska 5 32-085 Modlnica, Poland
  • edabrowska@regatta.com
  • https://www.regatta.com/
Potrivit
femei
Material îmbrăcăminte
Bumbac 100%
După activitate

Geci și încălțăminte după activitate

urban
Imprimeu
Fără imprimeu
Termen de garanție
24 luni
Evaluare și recenzii 100%
material foarte bun, se potrivește perfect

Părerea cumpărătorului

7. februarie 2022

(traducere automată)

Croială și material frumos.

Părerea cumpărătorului

29. septembrie 2021

(traducere automată)

Despre producători

Compania britanică Regatta a fost fondată de 12 entuziaști în anul 1981. De atunci, sa dezvoltat într-un producător important de îmbrăcăminte outdoor, rucsacuri și încălțăminte. În fiecare an apare câte o nouă colecție de produse pentru întreaga familie, inclusiv colecții speciale pentru fetițe și băieți.

Mai multe despre producător