ForCamping s.r.o.

Secțiunea utilizatorului

Autentificare

Coș

Coșul dumneavoastră este gol. Aveți nevoie de ajutor? Aruncați o privire la sfaturile noastre sau scrieți-ne.

Transport gratuit

299 Lei

Știați că oferim transport gratuit pentru comenzile de peste 299 Lei?

Columbia Zero Rules™ Light Polo

Tricou bărbați

Tricoul pentru bărbați Zero Rules™ Light Polo Columbia cu tehnologie Omni-Wick™ de eliminare a transpirației combină designul clasic și protecția funcțională. Țesătura care elimină rapid transpirația de pe piele și tehnologia Omni-Freeze ZERO™ răcoresc pielea și mențin o senzație de prospețime și uscăciune pe tot parcursul zilei.

Alegeți varianta

Disponibilitatea

În stoc
Când estimăm livrarea?

Prețul original

250 Lei
Reducere calculată din cel mai mic preț cu 30 de zile înainte de campanie

Reducere

-40 %

149 Lei

Puteți folosi reducerea introducând codul în câmpul pentru cod de reducere din partea de jos în primului pas al coșului de cumpărături. 127 Lei cu codul de reducere SOFT15

Cadoul nu este potrivit?Schimbă-l cu un voucher până la 15.01.2026

  • Livrare gratuită Pentru achiziții de peste 299 lei
  • Testare în magazin Comandați în magazin mai multe variante și încercați-le!
  • 100% produse originale Garanția autenticității și calității

Fotografie

  • cod SOFT15
  • -40 %

Fotografie

Informații despre produs

Tricoul polo pentru bărbați Columbia Zero Rules™ Light Polo este alegerea ideală pentru zilele toride de vară. Datorită tehnologiei Omni-Freeze ZERO™, se răcorește activ prin transpirație, ajutându-vă să rămâneți fresh chiar și la temperaturi ridicate. Țesătura Omni-Wick™ elimină umezeala de pe corp și accelerează evaporarea, în timp ce segmentele laterale asigură o ventilație și mai bună. Perfect pentru drumeții, mers rapid și activități lângă apă.

Principalele avantaje:

  • tehnologie Omni-Wick™
  • îndepărtare eficientă a umezelii
  • segmente laterale respirabile
  • tehnologie Omni-Freeze ZERO™
  • material: 100% poliester (52% reciclat, 48% poliester)
Parametri
Marcă
Columbia
Gama de modele
Cool Hike
Potrivit
bărbați
Mărime
M / L / XL / XXL
Material îmbrăcăminte
Poliester 100%
După activitate

Geci și încălțăminte după activitate

urban / sport / pentru turism
Imprimeu
Doar logo
Culoare
negru / roșu / albastru deschis / gri
Culoarea producătorului
Black / City Grey / Ripple Blue / Tuscan
Termen de garanție
24 luni
Codul produsului
EAN
Despre producători

Cu mai mult de 80 de ani în urmă (din anul 1938) compania Columbia Sportswear Company produce echipamente outdoor pentru cei doresc să-și petreacă timpul liber în mijlocul naturii în zona din Nord-Vestul a Pacificului și mai departe. Gert Boyle (*1924) este în fruntea companiei de aproape 50 de ani, iar personalitatea sa dură a contribuit la extinderea semnificativă a mărcii Columbia la brandul de top al echipamentelor sportive din lume. Bine cunoscută este în special încălțămintea.

Mai multe despre producător

Gama de modele Columbia Cool Hike

Alte variante