ForCamping s.r.o.

Secțiunea utilizatorului

Autentificare

Coș

Coș

Coșul dumneavoastră este gol. Aveți nevoie de ajutor? Aruncați o privire la sfaturile noastre sau scrieți-ne.

Transport gratuit

249 Lei

Știați că oferim transport gratuit pentru comenzile de peste 249 Lei?

Vango Airbeam Tempest Pump

Pompă electrică

Stoc epuizat

Ne pare rău, dar stocul pentru produsul Airbeam Tempest Pump este momentan epuizat. Aruncați o privire mai jos la selecția de produse similare disponibile.

Fotografie

Pompă electrică Vango Airbeam Tempest Pump gri/negru Misc

Nu este în stoc

Produse alternative

Informații despre produs

Vango AirBeam Tempest Pump este o pompă special concepută pentru umflarea rapidă și eficientă a corturilor AirBeam® Vango. Datorită sistemului cu acțiune dublă, aceasta pompează aer atât în timpul compresiei, cât și în timpul expansiunii, ceea ce accelerează semnificativ procesul de umflare.

Pompa este echipată cu un manometru care permite monitorizarea precisă a presiunii și asigură umplerea optimă a tuburilor de aer. Datorită mânerului ergonomic și a bazei robuste, pompa este confortabilă și stabilă chiar și pe suprafețe denivelate.

Furtunul universal este compatibil cu majoritatea corturilor gonflabile Vango AirBeam® și are îmbinări solide pentru o conectare sigură. Pompa include și pentru corturile marca Outwell. „Adaptorul Bravo”, care poate fi folosit

Pompa este fabricată din materiale rezistente, ceea ce asigură o durată lungă de viață chiar și în cazul utilizării frecvente.

Principalele avantaje:

  • Tehnologie cu acțiune dublă - umflare mai rapidă datorită pompării aerului în timpul compresiei și expansiunii
  • Manometru - permite controlul precis al presiunii aerului
  • Mâner ergonomic - prindere confortabilă pentru utilizare ușoară
  • Bază robustă - asigură stabilitate la umflare
  • Furtun universal – compatibil cu majoritatea corturilor gonflabile Vango AirBeam®
  • Construcție rezistentă - durată lungă de viață chiar și în cazul utilizării regulate

Specificații tehnice:

  • Tip pompă: pompă de mână cu dublu efect
  • Manometru: Da
  • Material: plastic rezistent
Parametri
Marcă
Vango
  • AMG Group Ltd.
  • 2 Kelburn Business Park Port Glasgow Scotland PA14 6TD
  • info@amg-group.co.uk
  • https://www.amg-group.co/
Greutate
1,06 kg
Dimensiuni
26,4 x 8,7 x 9,2 cm
Termen de garanție
24 luni
Despre producători

Echipamentele de outdoor ale brandului scoțian Vango se bazează pe anii de experiență în domeniu. Din anul 1966, Vango se specializează în dezvoltarea de corturi și echipamente de outdoor pentru o gamă largă de entuziaști de outdoor. Din sortimentul acestei firme veții alege cu siguranță, indiferent că sunteți în căutarea unui echipament pentru o vacanță de camping relaxantă, drumeții ușoare sau ciclism.

 

Mai multe despre producător