ForCamping s.r.o.

Secțiunea utilizatorului

Autentificare

Coș

Coșul dumneavoastră este gol. Aveți nevoie de ajutor? Aruncați o privire la sfaturile noastre sau scrieți-ne.

Transport gratuit

299 Lei

Știați că oferim transport gratuit pentru comenzile de peste 299 Lei?

Silvini Valtellina

Mănuși de ciclism femei

După activitate:
pentru ciclism
Alegeți varianta

Disponibilitatea

În stoc
Când estimăm livrarea?

Prețul original

200 Lei
Reducere calculată din cel mai mic preț cu 30 de zile înainte de campanie

187 Lei

Puteți folosi reducerea introducând codul în câmpul pentru cod de reducere din partea de jos în primului pas al coșului de cumpărături. 159 Lei cu codul de reducere SOFT15

Cadoul nu este potrivit?Schimbă-l cu un voucher până la 15.01.2026

  • Livrare gratuită Pentru achiziții de peste 299 lei
  • Testare în magazin Comandați în magazin mai multe variante și încercați-le!
  • 100% produse originale Garanția autenticității și calității

Fotografie

  • cod SOFT15
  • Nou

Fotografie

Informații despre produs

Mănuși de ciclism termoizolate pentru femei Silvini Valtellina pentru vreme rece. Mănușile sunt fabricate din material Softshell ușor, cu o membrană rezistentă la vânt și impermeabilă Quatroflex Plus cu o coloană de apă de 10.000 mm și respirabilitate de 20.000 g/m²/24 h, care protejează în mod fiabil mâinile împotriva vremii nefavorabile.

Palma este echipată cu căptușeală din spumă și este fabricată din piele sintetică șlefuită, cu imprimeu siliconic anti-alunecare, care asigură o prindere sigură și un control precis al ghidonului. Partea inferioară a mănușilor este finisată cu o manșetă elastică, datorită căreia mănușile se potrivesc perfect și oferă confort în timpul mersului.

Pentru a spori siguranța, pe dosul mâinii se află o imprimare reflectorizantă, care îmbunătățește vizibilitatea în condiții de lumină scăzută. Mănușile Valtellina sunt călduroase și rezistente la vânt și ploaie, ideale pentru mersul pe vreme rece, mai ales la temperaturi în jurul valorii de zero, când vei aprecia combinația de căldură, confort și aderență fiabilă.

Principalele avantaje:

  • rezistente la vânt și ploaie
  • palma este echipată cu căptușeală din spumă
  • imprimare reflectorizantă
  • membrană Quatroflex Plus
  • coloană de apă 10.000 mm
  • respirabilitate 20 000 g/m²/24 h
  • imprimeu siliconic antiderapant

Material:

  • 90% poliester
  • 10% elastan
Parametri
Marcă
Silvini
  • Silvini s.r.o.
  • U Louže 380, Zdiby, 250 66, Czech Republic
  • obchod@silvini.com
  • https://silvini.cz/
Potrivit
femei
Croiala mănușilor
cu degete
Mărime mănuși
S / M / L
Material îmbrăcăminte
Elastan / Poliester
După activitate

Geci și încălțăminte după activitate

pentru ciclism
Culoare
negru
Culoarea producătorului
black
Termen de garanție
24 luni
Codul produsului
EAN
Despre producători

Silvini, este o companie tânără, dinamică în dezvoltare, este una dintre cele mai bune pe piața cehă în domeniul ciclismului, schi fond și îmbrăcăminte pentru schi fond. Marca se bazează pe funcționalitatea ridicată a produselor sale, combinată cu designul asimetric original și croiala perfect anatomică.

Mai multe despre producător

Alte variante

Mănuși de schi Leki Traverse

Mănuși de schi Leki Traverse negru black
  • cod SOFT15
  • Nou
  • -21 %
După activitate:
schi alpin / snowboard / de schi

278 Lei 220 Lei

Mănuși impermeabile SealSkinz Lexham

Mănuși impermeabile SealSkinz Lexham negru Black
  • cod SOFT15
  • -25 %
După activitate:
sport / snowboard / de schi / pentru turism

297 Lei 223 Lei