ForCamping s.r.o.

Secțiunea utilizatorului

Autentificare

Coș

Coș

Coșul dumneavoastră este gol. Aveți nevoie de ajutor? Aruncați o privire la sfaturile noastre sau scrieți-ne.

Transport gratuit

199 Lei

Știați că oferim transport gratuit pentru comenzile de peste 199 Lei?

4F Technical jacket M0838

Geacă copii

După activitate:
de schi / snowboard
Alegeți varianta

Disponibilitate

Ultima buc.
Când estimăm livrarea?

Preț inițial

480 Lei
Reducere calculată din cel mai mic preț cu 30 de zile înainte de campanie

Reducere

-40 %

288 Lei

  • Livrare gratuită Pentru achiziții de peste 199 lei
  • Testare în magazin Comandați în magazin mai multe variante și încercați-le!
  • 100% produse originale Garanția autenticității și calității

Fotografie

  • Livrare gratuită
  • -40 %

Fotografie

Informații despre produs

Geaca de băiat 4F Technical jacket M0838 este alegerea ideală pentru schiorii activi care caută o combinație de funcționalitate, căldură și stil. Membrana NEO DRY extrem de rezistentă, cu o coloană de apă de 8.000 mm, oferă o protecție excelentă împotriva umezelii și, în același timp, permite o respirabilitate adecvată. Stratul exterior este tratat cu o impregnare hidrofugă.

Pentru un confort maxim în timpul mișcării, geaca are coate profilate, ventilație cu fermoar la subraț și o centură de zăpadă integrată. Detaliile practice includ un buzunar pentru skipass, un buzunar interior pentru ochelari, un buzunar la piept, două buzunare laterale cu fermoar și un buzunar interior cu velcro. Tivul inferior poate fi ajustat cu ajutorul unui șnur cu opritor.

Principalele avantaje:

  • membrană NEO DRY
  • impregnare hidrofugă și cusături lipite
  • glugă integrată și coate preformate
  • ventilație subraț cu fermoar
  • buzunar pentru skipass, buzunar pentru ochelari, buzunare la piept și buzunare interioare
  • mâneci reglabile și manșete interioare
  • Parazăpadă integrată
  • tiv inferior cu cordon de strângere
Parametri
Marcă
4F
Potrivit
copii
Pentru copii
Băieți
Mărime copii
122
Material îmbrăcăminte
Poliester 100%
Rezistența la apă

Exprimă capacitatea materialului de a rezista la presiunea apei. Cu cât cifra este mai mare, cu atât materialul este mai rezistent la îmbibarea cu apă.

8000 mm H2O
Centură de zăpadă
Da
După activitate

Geci și încălțăminte după activitate

de schi / snowboard
După tip

Geci și pantaloni după tip

impermeabile/cu membrană
Glugă
cu glugă
Tip umplutură izolatoare
sintetică
Culoare
gri
Culoarea producătorului
MULTICOLOUR 1 ALLOVER
Termen de garanție
24 luni
Codul produsului
EAN
Despre producători

Marca poloneză 4F a fost fondată în 2003 și de atunci creează articole de îmbrăcăminte sport pentru sportivi profesioniști și amatori pasionați. Acesta oferă îmbrăcăminte sport, încălțăminte și accesorii de înaltă calitate. Semnul distinctiv al mărcii este combinarea calității, tehnologiei și materialelor la modă cu designul modern.

Mai multe despre producător

Alte variante

Produse similare găsiți în