ForCamping s.r.o.

Secțiunea utilizatorului

Autentificare

Coș

Coș

Coșul dumneavoastră este gol. Aveți nevoie de ajutor? Aruncați o privire la sfaturile noastre sau scrieți-ne.

Transport gratuit

299 Lei

Știați că oferim transport gratuit pentru comenzile de peste 299 Lei?

Stoc epuizat

Ne pare rău, dar stocul pentru produsul Eron este momentan epuizat. Aruncați o privire mai jos la selecția de produse similare disponibile.

Fotografie

Tricou bărbați Hi-Tec Eron alb

Nu este în stoc

Produse alternative

Informații despre produs

Eron de la Hi-Tec este un tricou bărbătesc cu mânecă scurtă care vă oferă libertate de mișcare. Este fabricat din bumbac 100%, care este confortabil pe corp. Este decorat cu un imprimeu frumos pe partea din față.

Avantajele tricoului Hi-Tec pentru bărbați:

  • decolteu rotund
  • mânecă scurtă
  • imprimeu în partea din față
  • material din bumbac

Tabel de mărimi Hi-Tec

Parametri
Marcă
Hi-Tec
Potrivit
bărbați
Material îmbrăcăminte
Bumbac 100%
După activitate

Geci și încălțăminte după activitate

urban
Imprimeu
Cu imprimeu
Termen de garanție
24 luni
Evaluare și recenzii 95%
Material frumos, se potrivește bine

Părerea cumpărătorului

2. mai 2022

(traducere automată)

Părerea cumpărătorului

14. martie 2022

(traducere automată)

Despre producători

Compania Hi-Tec Sports a fost fondată în 1974 în satul Shoeburyness din Essex, Anglia. Succesul său își are rădăcinile încă de atunci, de când au dezvoltat și produs prima încălțăminte Squash Hi-Tec, proiectată special pentru jocul de squash. Compania are în prezent aproximativ 500 de angajați și vânzări generate de mai mult de 250 de milioane de dolari, ceea ce face să se situeze pe locul al doilea în poziția vânzărilor de încălțăminte pentru outdoor. Hi-Tec se situează printre primii patru producători de încălțăminte de top pe piața engleză în ultimii 10 ani.

 

Mai multe despre producător