Fotografie


Nu este în stoc
Produse alternative
Informații despre produs
Spork little little este un set de trei tacâmuri în culori diferite de la producătorul suedez Light my Fire. Pentru a-l face sigur chiar și pentru copiii foarte mici, este mai mic și mai rotunjit decât setul de tacâmuri Spork. Sănătatea și rezistența la căldură a materialului este o chestiune de rutină. Potrivit nu numai pentru camping, ci și pentru călătorii sau petreceri în grădină pentru copii.
Avantajele setului mic Light My Fire Spork:
- fără BPA
- spălare în mașina de spălat vase
- ușor
- durabil
- rezistent la căldură
- dimensiune: 140×31×16 mm
Parametri
- Marcă
- Light My Fire
- Greutate
- 8 g
- Material
- Plastic
- Termen de garanție
- 24 luni
- Codul produsului
- 76001920
Despre producători
Compania suedeză Light My Fire a fost fondată în 1996 de Michael Odqvist. Cu un an înainte acesta descoperise Maya Sticks, acestea fiind așchii rășinoase din pinii din regiunea Guatemalei. Ulterior, a început să producă iască după modelul armatei suedeze. Această iască pe bază de magneziu, combinată cu rășină, permite să faceți foc în orice vreme sau la orice altitudine. Aceasta a fost baza unei afaceri de succes.
Compania LMF continuă să crească. Astăzi produce și legendarul Spork (furculiță, cuțit și lingură într-o singură bucată). Filozofia companiei este design vesel și funcționalitate absolută. Portofoliul include mai multe feluri de tacâmuri și veselă din plastic și desigur iască.













































Evaluare și recenzii 100%
Părerea cumpărătorului
31. octombrie 2020
(traducere automată)