ForCamping s.r.o.

Comparați

3 Comparare

Secțiunea utilizatorului

Autentificare

Coș

Coș

Coșul dumneavoastră este gol. Aveți nevoie de ajutor? Aruncați o privire la sfaturile noastre sau scrieți-ne.

Transport gratuit

199 Lei

Știați că oferim transport gratuit pentru comenzile de peste 199 Lei?

Alpine Pro Arela

Colanți femei

Stoc epuizat

Ne pare rău, dar stocul pentru produsul Arela este momentan epuizat. Aruncați o privire mai jos la selecția de produse similare disponibile.

Fotografie

Colanți femei Alpine Pro Arela negru

Nu este în stoc

Produse alternative

Informații despre produs

Colanții sport pentru femei Arela de la brandul Alpine Pro sunt confecționați dintr-un material Cool-Dry foarte elastic și moale, care permite o gamă liberă de mișcări atât pentru activități în interior, cât și în exterior. Materialul este foarte respirabil și se usucă rapid, reprezentând un beneficiu deosebit, în special în timpul sportului și al stresului fizic ridicat. Se remarcă în timpul alergării, patinajului cu role și a activităților sportive de fitness datorită croielii strâmte și buzunarului interior cu fermoar.

Caracteristicile principale:

  • material flexibil și cu uscare rapidă Cool- Dry
  • nu restricționează mișcarea
  • materialul elimină transpirația și se usucă rapid
  • croială elastică
  • imprimeu reflectorizant
  • 1 buzunar intern cu fermoar
  • material 73% polyester, 27% elastan
Parametri
Marcă
Alpine Pro
  • ALPINE PRO, a.s.
  • Kodaňská 1441/46 101 00 Praha 10
  • obchod@alpinepro.cz
  • https://www.alpinepro.cz/
Potrivit
femei
Material îmbrăcăminte
Elastan / Poliester
După activitate

Geci și încălțăminte după activitate

sport
Tip colanți
Cu talie înaltă
Craci detașabili (2in1)

Puteți transforma rapid pantalonii 2 în 1 în pantaloni scurți.

Nu
Termen de garanție
24 luni
Despre producători

Marca cehă Alpine Pro, în anul 2014, a sărbătorit 20 de ani de la înființarea sa. În acest timp a reușit să devină lider pe piața cehă cu îmbrăcăminte și accesorii de outdoor, și și-a găsit locul și pe piețele externe.

Mai multe despre producător