TOKO Reactivator Syntethic Base Layer,250ml
Agent de protecție
Detergentul Toko Reactivator Synthetic Base Layer 250 ml reface funcția îmbrăcămintei sport, susține eliminarea umidității, reduce mirosurile neplăcute și asigură confort în timpul purtării.
Informații despre produs
Toko Reactivator Synthetic Base Layer 250 ml este un produs special conceput pentru îmbrăcămintea sport funcțională, în special primul și al doilea strat de îmbrăcăminte. Produsul restabilește proprietățile funcționale ale țesăturii, favorizează transportul umezelii și scurtează timpul de uscare, asigurând astfel confort și performanțe optime în timpul tuturor activităților.
Datorită tehnologiei care utilizează argint, reduce formarea mirosurilor neplăcute și are un efect antistatic. Produsul este ușor de utilizat în dozatorul de balsam de rufe și nu este destinat spălării straturilor exterioare impermeabile. O alegere ideală pentru sportivii care doresc să păstreze proprietățile funcționale ale hainelor lor și, în același timp, să sporească confortul la purtare.
Principalele avantaje:
- restabilește proprietățile funcționale ale țesăturii
- favorizează transportul umezelii și scurtează procesul de uscare
- reduce mirosurile neplăcute datorită tehnologiei cu argint
- are un efect antistatic
- potrivit pentru primul și al doilea strat de îmbrăcăminte
- neadecvat pentru straturile exterioare impermeabile
- utilizare în compartimentul de balsam, a nu se folosi ca detergent de rufe
Parametri
- Marcă
- TOKO
- Volumul vasului
- 250 ml
- Tip material
- Textil
- Termen de garanție
- 24 luni
- EAN
- 7045953283721
Despre producători
Natura și TOKO merg mână în mână. Marca face totul pentru a se asigura că pasionații de sporturi în aer liber au cele mai bune condiții pentru activitățile lor.














