ForCamping s.r.o.

Secțiunea utilizatorului

Autentificare

Coș

Coș

Coșul dumneavoastră este gol. Aveți nevoie de ajutor? Aruncați o privire la sfaturile noastre sau scrieți-ne.

Transport gratuit

249 Lei

Știați că oferim transport gratuit pentru comenzile de peste 249 Lei?

Therm-a-Rest Honcho Poncho

Poncho

Greutate:
690 g
Alegeți varianta

Disponibilitate

În stoc
Când estimăm livrarea?

Preț inițial

497 Lei
Reducere calculată din prețul produsului la momentul introducerii în ofertă

Reducere

-15 %

424 Lei

  • Livrare gratuită Pentru achiziții de peste 249 lei
  • Testare în magazin Comandați în magazin mai multe variante și încercați-le!
  • 100% produse originale Garanția autenticității și calității

Fotografie

  • Livrare gratuită
  • Nou
  • -15 %

Fotografie

Informații despre produs

Therm-a-Rest Honcho Poncho este un accesoriu practic și versatil pentru camping, călătorii și relaxare în natură. Poate fi purtat ca un poncho pe vreme mai rece sau folosit ca o pătură în timp ce vă odihniți în camping sau în sacul de dormit. Datorită construcției sale bine gândite, oferă o combinație de căldură, confort și utilizare universală în diverse situații în aer liber.

Izolația plăcută este asigurată de umplutura sintetică eraLoft din fibre de poliester goale, care mențin eficient căldura și, în același timp, reduc greutatea totală. Avantajul este că materialul încălzește chiar și atunci când este ușor umed, lucru pe care îl veți aprecia în condiții meteorologice variabile în natură. Materialul exterior din poliester ripstop 20D este ușor, impermeabil și cu uscare rapidă, în timp ce căptușeala interioară este plăcută la atingere.

Detaliile practice cresc confortul în timpul utilizării. Buzunarul servește nu doar pentru a încălzi mâinile, ci și ca un sac pentru împachetarea ponchoului. Nasturii laterali permit o închidere ușoară și o potrivire mai bună atunci când este purtat. După desfășurare, ponchoul poate servi și ca o pătură cu dimensiunile de 142 × 200 cm.

Principalele avantaje:

  • poncho și pătură universală 2 în 1, potrivită pentru camping și activități în aer liber
  • izolație sintetică eraLoft din fibre de poliester goale
  • materialul încălzește chiar și atunci când este umed și, în același timp, rămâne ușor și ușor de împachetat
  • material exterior 20D poliester ripstop cu tratament impermeabil și respirabil
  • căptușeală interioară confortabilă din poliester 20D
  • buzunar ce servește și ca husă pentru împachetarea poncho-ului
  • capse laterale pentru o închidere ușoară și o purtare confortabilă
  • dimensiuni 142 × 200 cm
  • greutate 690 g
Parametri
Marcă
Therm-a-Rest
  • CASCADE DESIGNS Ltd.
  • Dwyer Road, Midleton, Co.Cork, Irsko
  • customerservice@cascadedesigns.ie
  • https://cascadedesigns.com/
Potrivit
bărbați / femei
Mărime
UNI
Greutate
690 g
Dimensiuni
142 x 200 cm
Material îmbrăcăminte
Poliester
După activitate

Geci și încălțăminte după activitate

urban / pentru turism / de escaladă
Culoare
albastru închis
Culoarea producătorului
BlueWoven Prnt
Termen de garanție
24 luni
Codul produsului
EAN
Despre producători

Cascade Designs este o companie privată de familie, cu sediul în Seattle, la poalele Munților Stâncoși.

Este o comunitate a mai multor companii. Două dinte ele sunt: ThermaRest - cu producție de saltele și sisteme de dormit și MSR - cu producție de corturi, saci bivuac, saci de dormit, aragaze, veselă, sisteme de filtrare și alte echipamente de outdoor.

Lucrătorii din Cascade Designs sunt sportivi tineri, entuziaști de activități outdoor. Ei proiectează și produc echipamente outdoor pentru timpul lor liber și, prin urmare, produsele lor au întotdeauna cea mai înaltă calitate și funcționalitate. Materialele pe care le folosesc sunt invenții moderne de ultimă oră.

În același timp, compania are grijă și de natură. Societatea nu utilizează substanțe care nu sunt în conformitate cu gândirea ecologică, cum ar fi de exemplu ftalați, bifenily etc. Toată producția provine din ateliere de lucru din SUA sau dintr-o sucursală din Cork, Irlanda.

Mai multe despre producător

Alte variante