Încălțăminte de alergat pentru femei NNormal Tomir 2.0 GTX
- Greutatea (g/pereche):
- 540 g
- Drop:
- 8 mm
987 Lei
Coșul dumneavoastră este gol. Aveți nevoie de ajutor? Aruncați o privire la sfaturile noastre sau scrieți-ne.
On Cloudsurfer Trail 2 WP sunt pantofi de alergare trail pentru femei, cu o parte superioară impermeabilă, amortizare CloudTec Phase® și Helion™ și talpă Missiongrip™.
Încălțămintea de alergare trail pentru femei On Cloudsurfer Trail 2 WP sunt proiectați pentru alergare confortabilă pe teren moderat dificil, în orice condiții meteorologice. Partea superioară este confecționată dintr-o membrană impermeabilă, care protejează împotriva umezelii și asigură respirabilitate. Talpa intermediară cu tehnologia CloudTec Phase® și spuma Helion™ asigură o tranziție lină de la călcâi la vârf și o amortizare eficientă a șocurilor. Talpa Missiongrip™ cu geometrie îmbunătățită a crampoanelor oferă o tracțiune excelentă pe diferite tipuri de suprafețe.
Ghetele sunt proiectate cu accent pe confort și stabilitate. Forma îmbunătățită a călcâiului și limba căptușită asigură o fixare mai bună și confort în timpul alergării. Datorită acestor caracteristici, sunt alegerea ideală pentru alergătoarele care caută pantofi fiabili și confortabili pentru alergare trail în diverse condiții meteorologice.
Geci și încălțăminte după activitate
Din 2010, marca On s-a specializat în dezvoltarea și producția pantofilor de alergare cu amortizare perfectă și revenire rapidă. Marca a fost inventată de Olivier Bernhard, un triatlonist profesionist, triplu campion mondial la duatlon și multiplu câștigător al cursei Ironman. După ce s-a retras din cariera activă, a început să dezvolte pantofii de alergare, pe care îi căuta el însuși ca atlet profesionist, dar pe care nu-i găsise.
Evaluare și recenzii 100%
Client verificat
9. martie 2026
(traducere automată)